Akademi Detay

Doğuş Üniversitesi, 16 öğretim üyesi alacak

Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitenin ilanda belirtilen birimerine farklı unvan ve branşlarda 16 öğretim üyesi alacak

Doğuş Üniversitesi, 16 öğretim üyesi alacak

Üniversitemiz Fakülte Bölüm ve Anabilim Dallarına 2547 Sayılı Kanunun 23. 24. ve26. Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Öğretim Üyeleri alınacaktır.

– Profesör kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların başvurmak istedikleri Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserlerini” belirttiği dilekçesine YÖK Formatlı özgeçmişini, 2 adet vesikalık fotoğrafını,Lisans, Yüksek Lisans, Doktora diplomalarını ve Noter tasdikli Doçentlik Belgesini , tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği Doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosyayı da ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 21/11/2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

– Doçent kadrosu tam zamanlı statüdeolup, , başvuracak adayların YÖK Formatlı özgeçmişini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora diplomalarını ve Noter tasdikli Doçentlik Belgesini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 nüsha halinde dilekçelerine ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 21/11/2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

– Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların YÖK Formatlı özgeçmişini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgesini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 nüsha halinde dilekçelerini ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde21/11/2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Fakülte Dekanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.- Yurtdışından alınmış diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.- Kargo veya postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Başvuru evraklarının son başvuru zamanı olan 21.11.2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar Üniversitemize ulaştırılmış olması gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ: Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü/ Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlığı / Mühendislik Fakültesi Dekanlığı – Acıbadem Yerleşkesi: Hasanpaşa Mah. Zeamet Sok. No:21 34722-Kadıköy / İstanbul Tel: 444 79 97 / www.dogus.edu.trİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı – Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mah. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul Tel: 444 79 97 www.dogus.edu.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın