Akademi Detay

Galaxy J7, Android Pie Güncellemesi almaya başladı

Galaxy J7, Android Pie Güncellemesi almaya başladı

Galaxy J7 Pro için Android Pie güncellemesinin yayımlanmasının ardından, Samsung şimdi Pie J ile Galaxy J7’yi (2017) güncelliyor. Galaxy J7 Pro biraz daha fazla özelliklere sahip bir Galaxy J7 (2017), bu nedenle iki cihaz için Pie güncellemesinin çok yakında ortaya çıkması şaşırtıcı değil. J7 (2017)’nin güncellemesi şu anda İspanya’da (yazılım sürümü J730FXXU4CSF1 ile birlikte) yayında ve önümüzdeki haftalarda başka pazarlara da ulaşması gerekiyor.

J7 (2017) için Android Pie güncellemesi, One UI 1.1 ve May 2019 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte geliyor. Güncelleme ile birlikte Gece modu, kolay erişim için yeniden düzenlenmiş menüler, navigasyon hareketleri ve diğer çeşitli iyileştirmelerin yanı sıra, yalnızca bir kullanıcı arayüzü ile birlikte geliyor. Digital Wellbeing, kullanıcıların akıllı telefonlarına yapıştırdıkları zamanı azaltmalarına yardımcı olmak için cihazlarını ve uygulamalarını ne kadar süreyle kullanacakları konusunda sınırlar koymalarına izin veriyor.

İspanya’daki Galaxy J7 (2017) sahipleri, Pasta güncellemesini kablosuz ağ üzerinden yükleyebilmelidir. Bunu yapmak için, cihazdaki Ayarlar uygulamasını açmaları, Yazılım güncellemesi seçeneğini seçip Güncellemeleri manuel olarak indir seçeneğine dokunmaları gerekir. Bunun gibi büyük güncellemeler aşamalar halinde yayınlanır, eğer güncelleme yaşağınız bölgede henüz yayınlanmadıysa belli aralıklarla bunu kontrol etmeniz gerekiyor.
Kaynak: Sammobile

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın