Akademi Detay

Kadir Has Üniversitesi 7 öğretim görevlisi alacak

Kadir Has Üniversitesi 7 öğretim görevlisi alacak

2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 09.11.2018 tarihli 30590 sayılı ResmîGazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” uyarınca Kadir Has Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Temel Yabancı Diller Bölümünde görevlendirilmek üzere 7 adet öğretim görevlisi kadrosu alınacaktır.

Ön-değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları belirtilen sonuç açıklama tarihlerinde, www.khas.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

Aranan Koşullar:1.2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 09.11.2018 tarihli 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” yer alan genel ve özel koşulları taşıyor olmak; 2.İngilizce Öğretmenliği veya İngiliz / Amerikan Dili ve Edebiyatı, Dilbilimi, Mütercim Tercümanlık ve Çeviri Bilim gibi diğer ilgili alanların birinden lisans derecesine sahip olmak, 3.Tezli Yüksek Lisans derecesine sahip olmak,4.En az 2 yıl İngilizce Dili Öğretmenliği tecrübesine sahip olmak.Başvuruda İstenen Belgeler: 1. Başvuru Dilekçesi, (Öğr. Elemanı Başvuru Dilekçesi)2. Özgeçmiş3. 2 adet fotoğraf4.Öğrenim Belgeleri (Diplomalar, transkript, Yabancı Yükseköğretim Kurumu mezunlarınınYükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren onaylı belge)5. ALES sonuç belgesi (en az 70 puan) (Başka bir yükseköğrenim kurumunda tam zamanlı olarak çalışmakta olanlar veya çalışıp da ayrılmış olanlarda bu durumu belgelemeleri halinde bu koşul aranmayacaktır.)6.Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen Merkezi Yabancı Dil Sınavından(en az 90 puan) ve/ veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan muadili bir puan aldığını gösterir son 5 yıliçinde alınmış belge,7.Tecrübe şartını sağladığına ilişkin çalıştığı kurumdan alınan hizmet belgesi,8. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.

Başvuru YeriKadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampusü İnsan Kaynakları Direktörlüğü Cibali /İSTANBUL adresine şahsen, posta ya da e-posta yolu (ik@khas.edu.tr) ile başvuruda bulunulacaktır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik başvurular dikkate alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın